Twój Plan Urodowy to bardzo popularna usługa w naszym gabinecie. Polega na przeprowadzeniu dokładnego wywiadu kosmetologicznego, badaniu skóry różnymi metodami umożliwiającymi obiektywną ocenę stanu skóry.
 

Wizyta w gabinecie trwa nie więcej niż 60 minut, natomiast dla Kosmetologa cała długa praca zaczyna się później... Dlaczego?

Mając informację o Państwa skórze dobieramy odpowiednie preparaty do demakijażu, mycia skóry, kremy na dzień, kremy na noc, kosmetyki pod oczy oraz kosmetyki specjalistyczne, a czasem nawet produkty do makijażu. Tworzymy dla Państwa również listę zabiegów specjalistycznych jakie można wykonać, aby szybko poprawić kondycję skóry.

Pielęgnacje jakie komponujemy są różne - w jednych na Państwa życzenie ograniczamy się do niezbędnego minimum, niektóre natomiast są mocno rozbudowane. Niektóre osoby stawiają tylko na produkty wegańskie, inne preferują nowoczesne składniki aktywne.

Podczas układania zaleceń pielęgnacyjnych sugerujemy się Państwa oczekiwaniami dotyczącymi cen kosmetyków.

Jak widać czynników jakimi kierujemy się w wyborze pielęgnacji dostosowanej do indywidualnych potrzeb skóry jest bardzo dużo, a praca związana z tym wiąże się z wielogodzinnym przeglądaniem różnych składów kosmetyków. Dlatego od lipca cena Twojego Planu Urodowego wzrasta ze 100 do 150zł.

To ostatnia szansa, aby zakupić Twój Plan Urodowy w tak niskiej cenie!